ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

 

P O R T F O L I O

piestro

PIESTRO

Naujas greito maisto formatas – pikantiški pyragai! Mūsų sukurtoje minimalistinio dizaino internetinėje svetainėje tikslą pasiekti tikrai paprasta – pagrindiniame puslapyje iškart pasitinka spalvingų bei patrauklių nuotraukų kupinas meniu su skonių pasirinkimo filtru. Svetainėje dominuojančios išvaizdžios fotografijos gelbsti lengviau išsirinkti pageidaujamą pyragą ir taip vartotojui bei tiekėjui lengviau pasiekti užsakymo tikslus.

dviraciu-arena

DVIRAČIŲ ARENA

Elektroninė parduotuvė sukurta Prestashop platformoje. Svetainė suprojektuota taip, kad lengvai prisitaikytų prie dviračių ir slidinėjimo sezonų. Interaktyvi paieška leis tiksliai surasti prekes. Patrauklus naujienų ir papildomos informacijos pateikimas ne tik skatins pirkti, bet ir domėtis dviračių bei slidinėjimo kultūra. Parduotuvė sujungta su įmonės sandėliavimo bei buhalterinės apskaitos sistemomis.

reborda-mockup-be-logo

REBORDA

Vilkikų atsarginių dalių pardavimo elektroninė parduotuvė. Pasižymi didelės apimtiems prekių katalogu tiesiogiai sujungtu su gamintojų ir tiekėjų sandėliais. Informacija apdorojama naudojant sąsaja su įmonės buhalterine sistema. Tai labai tikslinei auditorijai skirtas B2B produktas, todėl kuriant vizualinį sprendimą, maksimalus akcentas dėtas greitam reikiamos dalies suradimui.

officeday-mockup-be-logo

OFFICE DAY

Suprojektuota, sukurtas dizainas, ir „sukarpytas frontendas“ vienos didžiausios biuro prekių tiekimo sistemos vartotojo sąsaja. Didžiausias iššūkis, kurį įveikė mūsų komanda – interaktyviai pateikti didelius prekių kiekius ir didelį papildomą funkcionalumą, kaip kaupiamus taškus, kliento nuolaidas ir t.t.

dsp-mockup-be-logo

DSP PLIUS

Darbo saugos rūbų ir įrangos elektroninė parduotuvė pritaikyta nuolatos grįžtantiems vyresnio amžiaus specialistams. Pritaikyta naudoti įmonės vadybininkams kaip pasiūlymų generavimo įrankis.

Rent_boutique

RENT BOUTIQUE

Suprojektuota ir sukurta unikali drabužių nuomos sistema. Joje yra ne tik katalogas su drabužiais, bet ir kokybiška grąžinimo, sandėlio valdymo bei planavimo sistema.

baltictours

BALTIC TOURS

Informatyvus, su rezervavimo-pirkimo sistema kelionių pardavimo puslapis skirtas daugiausiai Amerikos ir Japonijos tikslinei auditorijai. Klasikinis dizainas leidžia lengvai naršyti skirtingų kultūrų bei įpročių lankytojams. Pilnai prie visų įrenginių prisitaikantis dizainas suteikia galimybę savo rezervaciją sekti ir mobiliajame telefone. Sistema sukurta su WordPress turinio valdymo sistema, gerokai papildžius WooCommerce funkcionalumą.

todayspa

TODAY’S PA

Priešais Jus – kiek anksčiau vykdytas projektas su britais, organizuojančiais įvairiausius mokymus didžiausių ir žymiausių pasaulio įmonių administratorėms bei asistentams. „Today‘s PA“ organizuoja įvairaus spektro mokymus: nuo darbo programomis iki kūno kalbos ar net krizinių situacijų valdymo. Jiems sukūrėme su jų paslaugų specifika susijusią, patogią bei funkcionalią internetinę svetainę, kurioje integruota automatizuota seminarų pirkimo ir apskaitos sistema.

eugesta

EUGESTA

Nedidelė teminė interneto parduotuvė, skirta biurų administratorėms. Projektuojant šią svetainę buvo galvojama, kaip greičiau ir paprasčiau klientas galėtų atlikti užsakymą. Tai padaryti padeda ir navigaciniai bei animaciniai sprendimai. Naudojama WordPress WooCommerce sistema.

stamperija

STAMPERIJA

Išskirtinių pašto ženklų gamintojo ir pardavėjo elektroninė parduotuvė, kurioje yra net 1,5 milijonų prekių. Mūsų kompanija, kaip sertifikuota „Magento“ diegėja, šią platformą panaudojo ir šiame projekte. Visa animacija suprogramuota naudojant AJAX.

humanitas

HUMANITAS

Nuo šiol didžiausias mokslinių knygų pardavimo tinklas internete iškart iš didmenininko sandėlių gali prekiauti tūkstančiais knygų. Sistema nuolatos importuoja naujausius leidinius, seka jų likučius sandėliuose ir tik užsakius knygą, ji užsakoma iš spaustuvės sandėlio užsienyje.

interior-deluxe

INTERIOR DELUXE

Visame pasaulyje prabangiomis apšvietimo sistemomis prekiaujančioje elektroninėje parduotuvėje yra daugiau nei pusė milijonų prekių. Programuojant „digitouch!“ panaudojo PrestaShop elektroninės prekybos sistemą, o taip pat visi procesai automatizuoti ir sujungti su mūsų diegta ERP (verslo valdymo sistema).

merconnet

MERCONNET

Kanados mokykloms adaptuotos mokymosi įrangos internetinė parduotuvė, talpinanti daugiau nei 159 tūkstančius prekių. Sprendimas sukurtas naudojant „Magento“ elektroninės komercijos platformą.

lighting55

LIGHTING 55

Visame pasaulyje apšvietimo sprendimais prekiaujanti interneto parduotuvė, kurioje vienu metu talpinama pusė milijono prekių. Mūsų kompanija šį sprendimą sukūrė ir optimizavo naudodama „Magento“ e-komercijos platformą.

meinsonnenschirm

Mūsų kompanijos sukurtas, net keturias elektronines parduotuves vienoje sistemoje vienijantis, sprendimas. Iš viso vienu metu pardavinėjama net 3 milijonai prekių! Sukurta naudojant Magento elektroninės komercijos platformą.

web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

mobilios

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

reklamines-priemones

REKLAMOS PRIEMONĖS

ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

erp

VERSLO VALDYMO SISTEMOS

Domina darbas kartu?

SUSISIEKITE SU MUMIS!