reklaminiai-baneriai

REKLAMOS PRIEMONĖS

 

P O R T F O L I O

mobilios

FACEBOOK APLIKACIJOS

reklaminiai-baneriai

REKLAMINIAI SKYDELIAI

vieno-puslapio-svetaine

VIENO PUSLAPIO SVETAINĖS

moneygram1

MONEYGRAM

Vienai didžiausių pasaulyje pinigų perlaidų kompanijai „MoneyGram“ sukurtas, Facebook aplinkoje veikiantis intelektualus žaidimas, kur galima ne tik pasitikrinti savo geografines žinias, bet ir rungtyniauti su draugais. Žaidimas veikia tiek su stacionariais kompiuteriais, tiek su mobiliais įrenginiais. Naudojant turinio valdymo sistemą, žaidimo užduotis nuolatos galima atnaujinti, todėl jis yra ilgaamžis reklaminis sprendimas. Vertimai į dominuojančias pasaulio regionų kalbas leis adaptuoti skirtingoms rinkoms.

narvesen1

NARVESEN

„digitouch!“ skandinavų kompanijai „Narvesen“ sukūrė Facebook aplikaciją, skirtą jų naujos paslaugos, dešrainių ir mėsainių gamybos, pristatymui klientams. Šioje aplikacijoje vartotojai turi „sudėti“ tinkamus ingredientus, kurie naudojami „Nervesen“ maiste. Teisingai sukūrę dešrainį arba mėsainį dalyviai dalyvauja virtualioje loterijoje. Pasirinkdami vieną iš iliustracijos langelių, jie gali laimėti produktą, kurį surinko. Nepavykus, dalyviai skatinami dalintis apie konkursą su draugais ir taip bandyti dar kartą.

drogas

DROGAS

Kaip išmatuoti šypseną? Tai unikalus „digitouch!“ sukurtas sprendimas, į vieną sistemą jungiantis visą socialinę erdvę. Į kompanijos „Drogas“ Facebook aplikaciją „Mes šypsomės“ vartotojai gali kelti savo nuotraukas per Facebook, Instagram #hashtag‘us ir netgi nusifotografavę foto būdelėje „Drogas“ parduotuvėse. Nuotraukos ne tik suplaukia į vieningą sistemą, bet joje ir išmatuojama šypsena. Specialus algoritmas įvertina vieno ar kelių vartotojų šypsenas procentais.

unibet-cuizas

UNIBET

Futbolo rėmėjui, pasaulinei lažybų bendrovei „Unibet“ sukūrėme Facebook apps‘ą, skirtą futbolo aistruoliams. Kartu su žinomais veidais Lietuvoje kiekvienas gali pasitikrinti savo žinias ir laimėti prizus. Geras pavyzdys, kaip HTML5 animacijos pagalba įdomiai galima pateikti paprastą klausimyną.

web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

mobilios

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

reklamines-priemones

REKLAMOS PRIEMONĖS

ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

erp

VERSLO VALDYMO SISTEMOS

Domina darbas kartu?

SUSISIEKITE SU MUMIS!