reklaminiai-baneriai

REKLAMOS PRIEMONĖS

 

P O R T F O L I O

mobilios

FACEBOOK APLIKACIJOS

reklaminiai-baneriai

REKLAMINIAI SKYDELIAI

vieno-puslapio-svetaine

VIENO PUSLAPIO SVETAINĖS

Captain-Morgan

CAPTAIN MORGAN

Kola ir romas – neišskiriamas tandemas. Todėl ir čia du reklaminiai skydeliai sujungiami į vieną, kuriame vientisumo įspūdį sukuria sinchronizuota animacija.

Gloria

GLORIA

Priešais jus – interaktyvus floating sprendimas. Per visą ekraną iššokantis reklaminis skydelis kviečia vartotoją veikti.  Pelės pagalba nubarsčius gėles, prasideda animacija ir parodomas produkto puslapis.

Trejos-devynerios

TREJOS DEVYNERIOS

Šio interaktyvaus expand skydelio didžiojoje dalyje yra mini žaidimas, kuriame gali atspėti, iš kurio gėrimo pagamintas kokteilis. Pralaimėjusių čia nėra – žaidimas sukurtas taip, kad galiausiai vis tiek atspėsi. Nematomoje dalyje fiksuojamas kiekvienas vartojo paspaudimas: ką jis renkasi, ant ko spaudžia.

Omnitel-Marshall

OMNITEL MARSHALL

Expand reklaminis skydelis, kurio dalys dengia turinį, o apačia persimato. Užvedus pele atsiranda didesnė skydelio dalis. Animacija parinkta taip, kad atspindėtų garso jėgą.

Lithuania

LITHUANIAN VODKA

Šiam produktui parinktas per visą ekraną atsirandantis floating skydelis. Realistiška augimo animacija sukurta naudojant tik programinį kodą, nenaudojant video. Kad skydelis atitiktų dydžio reikalavimus ir būtų kuo mažiau kreipimųsi į serverį, naudotas spritesheet.

pure-baneriuas

PURE

Kampe prilipdytas floating tipo skydelis. Norint sudominti vartotoją, jam vedžiojant po ekraną produktas pasirodo tik iš dalies. Tik užvedus pele ant paties skydelio ekspresyviai atsiranda visas kadras.

Motorola

MOTOROLA

Subtilios animacijos reklaminis skydelis.

Marshall

MARSHALL

Šiame skydelyje galima valdyti produktų turinį.

cukraus

TREJOS DEVYNERIOS

Video expand sprendimas video naudojant tiek mažame, tiek dideliame skydelyje. Sukurta garso įjungimo bei išjungimo galimybė. Didžiajai skydelio daliai užsidarant automatiškai reguliuojasi ir garsas. Sekamas ir garso paspaudimas, ir video grojimo trukmė.

corny

CORNY

Mini žaidimas reklaminiame skydelyje. Jo principas – kad galėtum tęsti, privalai paspausti ir palaikyti. Gale pateikiama registracijos forma, o kiekvienas paspaudimas ant skydelio fiksuojamas sekimo sistemos.

Lithuaniavadka

LITHUANIA

Visame ekrane atsirandantis floating reklaminis skydelis. Naudojamas kartu su video sinchronizuojant taip, kad packshot gražiai atsirastų jo pabaigoje.

PJchenet

J.P. CHANET

Po objektus važinėjanti animacija, pabaigoje parodanti visą bendrą packshot’ą.

loto

VIKINGLOTTO

Skaičiai užsipildo iš lietaus.

moto

MOTOROLA

Expand sprendimas. Pirmoje skydelio dalyje – video, antroje – užvedus pele ant išryškintų objektų, galimybė pamatyti telefono pliusus. Kiekvienas objekto užvedimas yra sekamas.

Narvesen

NARVESSEN

Vaikiškos animacijos reklaminis skydelis.

kausta

YIT

Sniego animacija.

web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

mobilios

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

reklamines-priemones

REKLAMOS PRIEMONĖS

ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

erp

VERSLO VALDYMO SISTEMOS

Domina darbas kartu?

SUSISIEKITE SU MUMIS!