web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

 

P O R T F O L I O

NAUJAUSIA

skalvija-mockup-be-logo

SKALVIJA

Išlaikant alternatyvaus meno stilių sukurtas seniausio Lietuvoje kino centro interneto puslapis. Pagrindinė svetainės užduotis – skatinti bilietų pirkimą, todėl kalendorius matomas jau pirmame vaizde ir leidžia maksimaliai greitai pereiti prie pirkimo. Taip pat tikslingai būtiniausiose vietose sudėti „trigeriai“. Pavyzdžiui, animacija su pastato fasadu, kuri yra pagrindinis Skalvija atpažinimo objektas.

waynord-mockup-be-logo

WAYNORD

Lietuvos IT įmonių klasterio „Way Nord“ svetainė skirtą greitai ir efektingai parodyti šio verslo darinio kompetencijas ir originalumą. Vieno puslapio (su keliais vidiniais) svetainėje pateikiama visa esminė informacija skatinti pasitikėti. Stilius ir interakcijos sukurtos taip, kad išsiskirtų iš analizuotos konkurencinės aplinkos.

venta-be-logo

VENTA WINDOWS

Išskirtinai Skandinavijos rinkoje dirbantis langų gamintojas savo produkciją pristato mūsų kurtoje svetainėje. Tačiau tai ne tik patogus, skandinaviško stiliaus, prekių katalogas. Puslapis savyje turi, langų meistrų skelbimus, su geolokacija susietą „portfolio“ skiltį, trukumų registravimo sistemą ir daug verslui būtinų įrankių, kurie būtini šioje srityje, o dabar perkelti į internetą ir lengvai pasiekiami visiems klientams.

BCCL

BCCL

Jungtinės Karalystės ir Lietuvos verslo kontaktus plėtojanti organizacija mūsų pagalba susikūrė ne tik reprezentacinę svetainę, tačiau ir įrankį organizacijos nariams. Svetainėje įdiegtas ir nuolaidų užsakymo sistema, renginių kalendorius, leidinių publikavimo galimybė. „Lengvas“ dizainas maksimaliai orientuotas į turinį.

Civinity-mockup-su-digi-logo

CIVINITY

Užtikrintas lietuvių kampanijos žingsnis pro Latvijos rinkos duris. Mūsų kurtas puslapis skirtas ne tik pristatyti nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse paslaugas teikiančią įmonę, bet ir operatyviai reaguoti į iškilusias problemas. Juk iškilus iššūkiams, renkamės tiesiausią kelią, tiesa?

baltic_blues

BALTIC BLUES

Mėgstate keliauti? Mes tai labai. Todėl buvo be proto malonu prisiliesti prie turizmo kelionių organizatoriaus Pabaltyje, Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje ir Skandinavijoje „Baltic Blues“ reprezentavimo internetinėje erdvėje. Tikslas parodyti jų veiklos aprėptį bei geografiją B2B sektoriui – pasiektas. Tai kur keliausime?

integrity-mockup

INTEGRITY

integrity.lt – šilti, jaukūs, susipažinti ir draugauti kviečiantys komunikacijos agentūros namai. Neklaidūs architektūriniai sprendimai potencialiems klientams padeda operatyviai surasti reikiamą informaciją, o prisitaikantis dizainas šią paiešką paverčia tikru malonumu. Užtikriname, kad gausybė „Integrity“ klientų jų internetiniuose namuose ilgai koridoriais neklaidžios.

mylimiausia-mockup

MYLIMIAUSIA

Turbūt visi jau spėjote pasidžiaugti „Mylimiausios“ teikiamais privalumais: kortelių galybė neplėšo piniginės, o ir kasdienės partnerių nuolaidos abejingų nūdieną nepalieka.

Mūsų kurtos https://mylimiausia.lt/ svetainės tikslas – supažindinti vartotojus su partneriais ir jų teikiamomis paslaugomis, nuolaidomis, lojalumo programa bei prekybos vietomis. Visiškai prisitaikantis (full responsive) dizainas leidžia vartotojui puslapyje pilnavertiškai manevruoti tiek pele, tiek pirštu. Partneriai gali dėti savo pasiūlymus, o sistema parenka prioritetus ir išdalina juos taip, kad visiems tektų vienodas dėmesys. Patogus, neklaidus žemėlapis padeda greitai atrasti savo mylimiausius prekybos taškus.

limo-mockup

DIE LIMO

Jei vasarojant sutiksite praeivį, gaiviai siurbčiojantį „Die Limo“ limonadą, žinokite: čia šiek tiek savo skaitmeninių burtų metė ir „digitouch!“.

„Die Limo“ – gazuotų „Granini“ gėrimų linija šiuolaikiškiems bei drąsiems miesto nutrūktgalviams. „Granini“ limonadas į gėrimų rinką šovė su ryškia, drąsia bei netradicine fotosesija. „digitouch!” indėlis – žibančiomis akimis programuotas šio prekės ženklo reklaminis puslapis (a. k. a. landing page), dėmesį prikaustantis išradingais vizualiniais bei animaciniais sprendimais.

Vos atsidarius jį, vartotojui prieš akis paklojamas visas „Granini“ limonadų asortimentas: nuo tradicinių apelsino natų iki egzotiškosios guaranos energijos. Esi supažindinamas ne tik su gėrimų sudėtimi, bet ir žemėlapiu, žyminčiu jų prekybos vietas. Iššūkio tikslas – sustabdyti vartotoją prie „Die Limo“ lentynos parduotuvėje – pasiektas. Belieka tik gerai atšaldyti, užsitaisyti skonio receptorius ir atsiduoti ryškiam vaisiniam gaivumui!

primus-mockup-v3

PRIMUS

Dar vienas „digitouch!” iššūkis – teisinių paslaugų paiešką vartotojams paversti kuo malonesniu potyriu.

„Primus“ – viena didžiausių ir geriausiai reitinguojamų advokatų kontorų Baltijos šalyse. Visas teisės paslaugas siūlanti įmonė savo internetiniuose namuose lankytojo pertekliniu turiniu neužverčia: visa reikiama informacija pateikiama glaustai bei lakoniškai. Subtilia tipografija nusėtame puslapyje svarbiausias akcentas – profesionali teisininkų komanda. Detalaus filtro pagalba čia  operatyviau surasi sau reikiamą specialistą, o atsivertęs pastarojo anketą išsiskleisi ir nuodugnią jo dosje. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje teisines dilemas narpliojančių „Primus“ internetiniai namai ragina apsilankyti ir pažada, kad nepaklysite: nei čia, nei klaidžiuose teisiniuose labirintuose.

domino

DOMINO

Džiaugiamės sukūrę vieno populiariausių Lietuvoje „Domino“ teatro „langą“ internete. Sprendimas ne tik pritaikytas visų ekrano rezoliucijų įrenginiams bei plačiau pristato teatro veiklą, bet ir palengvina spektaklio pasirinkimą, bilieto įsigijimą. Galiausiai teatras vis labiau virsta dažnai lankoma gera kino teatro alternatyva, kurią galima rinktis kokybiškam vakaro praleidimui.

SISTEMOS

sigmatelas-laptop-mockup-be-logo

SIGMATEL

Projektuota ir programuota sistema (produktas) skirtas didelės apimties duomenų atvaizdavimui ir analizavimui. Produktas skirtas įmonių ir bet valstybių visų energijos vartojimo šaltinių informacijai surinkti ir įvairių pjūvių duomenų išvedimui rodant energijos praradimo taškus. Atlikti projektavimo, dviejų versijų dizaino (kompiuterio ir planšetės), „frontend“ naudojant React, „backend“ naudojant Phalcon ir sujungimo su Oracle duomenų baze darbai.

PRODUKTŲ SVETAINĖS

piestro

PIESTRO

Naujas greito maisto formatas – pikantiški pyragai! Mūsų sukurtoje minimalistinio dizaino internetinėje svetainėje tikslą pasiekti tikrai paprasta – pagrindiniame puslapyje iškart pasitinka spalvingų bei patrauklių nuotraukų kupinas meniu su skonių pasirinkimo filtru. Svetainėje dominuojančios išvaizdžios fotografijos gelbsti lengviau išsirinkti pageidaujamą pyragą ir taip vartotojui bei tiekėjui lengviau pasiekti užsakymo tikslus.

1

RUMŠIŠKIŲ PAUKŠTYNAS

Kur gimė, augo višta, kurią ant stalo šiandien patieksite savo šeimai? „Rumšiškių paukštyno“ svetainės pagalba dabar galima išsiaiškinti netgi tai – telieka nuskenuoti atvėsintos vištienos pakuotės QR kodą. Būsite supažindinti su vištos istorija, šeima, namais, amžiumi ir netgi vištienos patiekalų receptais. Įsitikinkite – „Rumšiškių“ paukštyne gyvena tikrai sveikų vištų pulkai.

margarinas

MARGARINO NAUDA

Priešais Jus – skaniai atrodanti interneto svetainė, kurioje ne tik pristatomi margarino produktai, bet ir faktai apie jo naudą organizmui, receptai. Galutiniam vartotojui skirtas puslapis paremtas prekinio ženklo ir produkto teigiamomis asociacijomis.

baltictours

BALTIC TOURS

Informatyvus, rezervavimo-pirkimo sistemą turintis kelionių pardavimo puslapis skirtas daugiausiai Amerikos ir Japonijos tikslinei auditorijai. Klasikinis dizainas leidžia lengvai naršyti skirtingų kultūrų bei įpročių lankytojams. Pilnai prie visų įrenginių prisitaikantis dizainas suteikia galimybę savo rezervaciją sekti ir mobiliajame telefone. Sistema sukurta su WordPress turinio valdymo sistema, gerokai papildžius WooCommerce funkcionalumą.

propeller

PROPELLER

Sukūrėme visas naujo produkto įvedimo į rinką elektronines priemones: svetainėje talpinami ne tik gėrimų aprašymai, bet ir kokteilių receptai, puslapis pritaikytas ir mobiliesiems telefonams, ir planšetiniams kompiuteriams. O taip pat, buvo sukurtos visos tradicinės ir netradicinės media reklaminės priemonės.

lithuanian-vodka

LITHUANIAN VODKA

Tarptautinių apdovanojimų sulaukęs, nedidelis, bet patrauklus, HTML5 technologijas ir „Parallax“ animaciją naudojantis puslapis pritaikytas visiems išmaniesiems įrenginiams.

Vilkiskiu-pienine

VILKYŠKIŲ PIENINĖ

Interaktyvus, animuotas internetinis puslapis, kuriame ne tik tiksliai perteikiamos prekinio ženklo savybės, išsamiai pristatoma produkcija, bet ir sudaromas 3D iliuzijos efektas.

arvi-kalakutai

ARVI KALAKUTAI

Skanus skanaus produkto pristatymo puslapis vartotoją skatina patikėti, kad kalakutai yra puiki ir pilnavertė populiariosios vištienos alternatyva.

goo-green

GO GREEN

Kurdami išskirtinius produkto įvedimo į rinką internetinius puslapius, „digitouch!“ dažnai į pagalbą pasitelkia HTML5 animaciją. Ši sulčių gėrimo įvedimo į pasaulinę rinką svetainė – ne išimtis.

vizslatea

VIZLA TEA

Keliems produktams dedikuotas pardavimo įrankis, maksimaliai sutrumpinantis pirkimo kelią. Integracija su socialiniais tinklais padeda labiau patikėti produkto nauda.

KORPORACINĖS SVETAINĖS

mgvalda

MG VALDA

Šioje svetainėje naudojami video – specialiai nufilmuoti „MG Valda“ statyti objektai ir Vilniaus vaizdai, sujungti su animuota navigacija bei koncentruotu turiniu. Visa tai padėjo sukurti interaktyvų bei išskirtinį darbą.

energus

ENERGUS

Su verslo segmentu dirbanti kompanija „Energus“ savo svetainėje patraukliai pristato įmonės veiklas, paslaugas, patirtį. Masyvus pirmasis vaizdas patraukia akį ir leidžia lankytojui prisiminti svetainę.

prezentacijos

PREZENTACIJŲ SPEKTRAS

Korporacinė, vienos didžiausių scenos prezentacijų kūrimo įmonių svetainė, apimanti ir atliktų darbų portfelį, ir siūlomų produktų katalogą. Siekiant perteikti scenoje kuriamus efektus, naudojama video medžiaga.

nh-cap

NORTERN HORIZON

Didžiausio Baltijos šalyse NT fondo „Northern Horizon Capital“ interneto svetainė skirta pasitikslinti duomenis apie fondų struktūrą, stebėti fondų vystymąsi ir naujienas būsimiems verslo partneriams. Naujienos pateikiamos jau pirmame puslapyje patogiu socialinių tinklų formatu.

ovc

OVC

Viena lyderiaujančių šalies verslo konsultacijų įmonių „OVC“ patikėjo mums sukurti jų interneto svetainę. „digitouch!” išvystė visą ekrano erdvę užpildantį sprendimą (full screen), kurioje atraktyviai pateikiama informacija ir išdirbta vartotojui patogi navigacija. O sekantiems ar besidomintiems įmonės veikla, glaudžiai dirbant su klientu, buvo sukurta ir speciali filtravimo paieška po ne vienerius metus kauptus naujienų archyvus.

vcup

VCUP

„VCUP“ prekybos centras turi naują interneto svetainę. Svetainė, kurią projektavo „digitouch!“, jau pirmajame puslapyje lankytojus nukreipia tiksliai pagal jų interesus. Prie visų įrenginių ekranų prisitaikantis internetinis puslapis pateikia atsakymus į bet kokius klausimus – nuo darbo laiko iki pietų meniu.

tenko

TENKO

Išsamus Lietuvoje sukurtų ir adaptuojamų šildymo sprendimų pardavimų puslapis.

inspired

INSPIRED

Media planavimo agentūros vieno puslapio reprezentacinė svetainė, atspindinti ir įmonės filosofiją, ir pateikianti būtiniausią informaciją.

pralo

PRALO

IT paslaugų ir servisų kompanijos svetainė, pristatanti įmonės filosofiją, paslaugas bei atstovaujamus produktus.

baip

BAIP

Vienos lyderiaujančių Lietuvoje IT paslaugų ir servisų kompanijos svetainė, pristatanti įmonės filosofiją, paslaugas bei atstovaujamus produktus.

plasta

PLASTA

Originalus sprendimas tarptautiniams klientams, patraukliai pristatantis atliekų perdirbimo verslą. Skubantiems žmonėms jau pirmame puslapyje pateikiama svarbiausia informacija apie visas įmonės veiklos sritis.

baltic-horizon

BALTIC HORIZON

Pirmas Baltijos šalyse į Nasdaq biržą papuolęs nekilnojamo turto fondas. Jo svetainė skirta patogiai vienoje vietoje pateikti visą informacija apie investavimo naujienas ir procesus.

NT SVETAINĖS

azuolu-terasos

ĄŽUOLŲ TERASOS

„Ąžuolų terasos“ – paskutinė keturių etapų NT projekto „Antakalnio terasos“ svetainė, pasižyminti aiškiai į tikslą nukreiptu funkcionalumu. Šios svetainės siekis – laimingi sugrįžtantys klientai, užtikrinti savo būsto pasirinkimo tvirtumu.

lhuose

LIGHT HOUSE III

„MG valdos“ vystomam „Lighthouse“ projektui paruošėme internetinę svetainę, orientuotą į būstų pardavimus. Siekdami sukurti kuo tikroviškesnę atmosferą bei malonesnę vartotojo patirtį, leidome jam prisėsti „Lighthouse“ namų terasoje ir vaizdu mėgautis iš ten. Greita butų paieška, patogūs jų peržiūros įrankiai, paprasta navigacija bei akį patraukiantis interaktyvus dizainas palengvina procesą tiek vartotojui, tiek projekto vystytojui. Savo sukurtoje svetainėje maksimaliai sutrumpinome kelią nuo pradinės buto paieškos iki jau išsirinktų savo svajonių namų. Pagrindiniame puslapyje įdiegėme kelių kriterijų filtrą, skirtą pirminiams pasiūlymams, o vidiniame įgyvendinome ir pilnos paieškos galimybę.

pusu-terasos

PUŠŲ TERASOS

„MG Valdos“ nekilnojamo turto pardavimo puslapyje panaudota 3D grafika ir animacija leidžia maksimaliai priartėti prie būsimos, jau „pastatytos“ realybės.

uzupio-krantines

UŽUPIO KRANTINĖS

Užupyje įsikūręs išskirtinis nekilnojamo turto projektas „Užupio krantinės“ reikalauja netradicinio grafinio sprendimo. „digitouch!“ sukūrė kitokį priėjimą prie butų pirkėjo: kiekvienas kiemelis, turintis unikalų „tapytą“ dizainą, persmelktas bohemiška Užupio nuotaika. Tereikia susisiekti su pardavėju.

gulfhouse-mockup

GULF HOUSE

Prabangių apartamentų Rygos centre pardavimo ir nuomos puslapis. Dideli vaizdai ir animacija pristato projektą miesto širdyje, „ambasadų rajone“. Pabrėžiama unikalūs butų planai, „parkingo liftas“ ir vietos mieste privalumai. Ir tai daroma minimalistinės grafikos ir didelių vaizdų pagalba.

verslo-trikampis

VERSLO TRIKAMPIS

Vienas žinomiausių verslo centrų Lietuvoje „Verslo trikampis“ suburia per 70 pelningiausių šalies įmonių bendruomenę. Svetainė „Verslo trikampis“ savo inovacijoms atspindi objekto koncepciją, o pateikta koncentruota informacija pritaikyta greitai įsisavinti laiką taupantiems verslo žmonėms.

parktown

PARK TOWN

Prestižinio verslo pastatų komplekso interneto svetainė atskleidžia gerąsias objekto savybes ir kviečia susisiekti su pardavėju. Pilnai prisitaikanti prie visų įrenginių, su HTML5 animacija.

MED. SVETAINĖS

sugihara

SUGIHARA

Didelės apimties informacinis paslaugų puslapis su internetine parduotuve atsakys į visus, su Jūsų kūno grožiu ir sveikata susijusius, klausimus. Projektuojant internetinį puslapį, buvo sprendžiamos didelės apimties informacijos pateikimo problemos ir patogus naršymas mobiliuose įrenginiuose. Svetainės pagalba „Sugihara“ ne tik informuoja apie savo paslaugas, bet ir susitvarko su dideliais klientų srautais.

andsmile

&SMILE

Kitoks požiūris į stomatologijos kliniką atsispindi „digitouch!“ darbe „&smile“. Paprasta bet informatyvi svetainė pritaikyta kompiuteriams ir telefonams, patogi naršymui tada, kai skaudą dantį.

xlink

X-link

Stilingai gali atrodyti ne tik tatuiruočių salonai, bet ir tatuiruočių šalinimo kabinetas. Klientams Švedijoje X-ink.se sukurta koncepcija ir interneto svetainė norinčius pašalinti savo tatuiruotę ne atgraso medicinine švara, o perteikia tatuiruotės turėtojo pasaulėžiūrą.

pic

PIC KLINIKA

Tinklinės stomatologijos klinikos interneto svetainė, prioritetiškai pateikianti visą klientui rūpimą informaciją apie paslaugas ir užsakymų galimybę. Nuo konkrečių medikų kompetencijos iki kontaktų laiko rezervavimui.

vic

VIC KLINIKA

Tinklinės stomatologijos klinikos interneto svetainė, prioritetiškai pateikianti visą klientui rūpimą informaciją apie paslaugas ir užsakymų galimybę. Nuo konkrečių medikų kompetencijos iki kontaktų laiko rezervavimui.

KITA…

rinkosaikste

RINKOS AIKŠTĖ

Regioninis informacinis portalas, apimantis Kėdainių ir Kauno regionus. Tai pirmas Lietuvoje „full responsive“ naujienų portalas, prisitaikantis prie visų rezoliucijų ir turiniu pilnai užpildantis visą ekraną.

renkuosi_lietuva

RENKUOSI LIETUVĄ

Džiaugiamės galėję sukurti projektą, skatinantį iš šalies išvykusius tautiečius grįžti namo. Šioje svetainėje pateikiama visa svarbiausia informacija, skirta norintiems grįžti gyventi į Lietuvą. Unikalus informacijos filtravimas leis neklaidžioti po šimtus puslapių, informaciją gauti koncentruotai ir vienoje vietoje.

web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

mobilios

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

reklamines-priemones

REKLAMOS PRIEMONĖS

ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

erp

VERSLO VALDYMO SISTEMOS

Domina darbas kartu?

SUSISIEKITE SU MUMIS!