logo-touch

K E R T I N I S   P R A N A Š U M A S

TOC

DIGI PROJEKTŲ VADYBA

digitouch! – vienintelė Lietuvoje šios pakraipos kompanija, kuri įsidiegus ir kasdienėje praktikoje naudoja „Apribojimų teoriją“, kitaip dar vadinamą TOC (Theory of Constraints). Ši Dr. Eli Goldratt sukurta teorija – viena pažangiausių pasaulyje, todėl vykdydami projektus su mumis Jūs:

1

Tiksliai žinosite, kada Jūsų projektas prasidės ir kada baigsis

2

Būsite tikri, kad projektui bus skirta pakankamai resursų

3

Matysite tikslų projekto planą ir kaip jis įgyvendinamas

4

Iš anksto matysime galimas problemas, todėl jas akimirksniu spręsime

 

1

Tiksliai žinosite kada Jūsų projektas prasidės ir kada baigsis, kiek jis tęsis ir kaip bus daromas.

Prieš pasirašydami sutartį, detaliai įvertinsime projekto apimtį ir etapus. Įkelsime jį į sistemą, kuri tiksliai nurodys projekto resursus, pradžios ir pabaigos laikotarpį. Patvirtinus susitarimą, paskirtų resursų niekas negalės naudoti ne Jūsų projektui. Garantuojame, jog darbai bus atlikti laiku, vykdant sutartą planą.

digi-toc1
2

Būsite tikri, kad projektui bus skirta pakankamai resursų. Mes visada dirbsime su resursų rezervu.

 

Kasdien stebime resursų užimtumo kaitą ir numatome kelių ateinančių savaičių prognozes, todėl iš anksto galėsime reaguoti į būsimus apkrovimus. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad darbo krūvis neviršytų mūsų galimybių ir projektas būtų įgyvendintas kiek įmanoma operatyviau.

digi-toc2
3

Matysite tikslų projekto planą ir kaip jis įgyvendinamas, kokie darbai atliekami šiuo metu.

Prieš pradėdami darbą su Jūsų projektu, kritinės grandinės metodo pagalba detaliai jį susiplanuosime. Siekdami maksimaliai greitai įvykdyti projektą, ten, kur galime, darbus vykdysime lygiagrečiai arba spartinamų darbų atlikimui skirsime kelis specialistus, siekiančius kuo greičiau pabaigti savo darbo dalį.

digi-toc3
4

Dar projekto eigoje, neinat į pabaigą matysite iškilusias problemas ir jas akimirksniu spręsime, keisdami planą arba paskirdami daugiau resursu.

 

Kiekvienas projektas mūsų sistemoje turi 30 % laiko buferį, skirtą nenumatytiems atvejams. Jei jis bus naudojamas intensyviai, sistema iš karto signalizuos apie būsimus projekto vėlavimus ir, siekiant neatsilikti nuo grafiko, maksimaliai prioritetizuos resursus. Taip pat labai svarbus aktyvus kliento įsitraukimas į projekto vykdymą, kad atsakymai į pateiktus klausimus būtų pateikti kuo operatyviau.

Laiko buferis

digi-toc

IŠVENGSIME

Dirbdami su mumis Jūs išvengsite dažnai projektų veikloje pasitaikančių problemų:

1

Parkinsono dėsnis

Projektas įgyvendinamas maksimaliai skirtu laiku ar ilgiau, nors galimybės jį pabaigti anksčiau buvo lengvai pasiekiamos.

2

Studento sindromas

Kai maksimalaus projekto įgyvendinimo imamasi tik terminui baigiantis, taip paliekant daug klaidų ir nebaigtų darbų, nepilnai ištestuotas.

3

„Multitaskinimas“

Vienu metu dirbama prie daug užduočių, nesusikoncentruojant į vieną maksimaliai kokybiškam jos atlikimui.

d-logo-baltas

SUJUNKIME JŪSŲ PATIRTĮ

IR MŪSŲ ŽINIAS,

KAD PASIEKTUME

MAKSIMALŲ REZULTATĄ!

web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

mobilios

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

reklamines-priemones

REKLAMOS PRIEMONĖS

ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

erp

VERSLO VALDYMO SISTEMOS

Domina darbas kartu?

SUSISIEKITE SU MUMIS!