reklaminiai-baneriai

REKLAMOS PRIEMONĖS

 

P O R T F O L I O

mobilios

FACEBOOK APLIKACIJOS

reklaminiai-baneriai

REKLAMINIAI SKYDELIAI

vieno-puslapio-svetaine

VIENO PUSLAPIO SVETAINĖS

erdvelaivis-lt-startum-mockup-browser

STARTUM ERDVĖLAIVIS

Dažnai pasvajojame apie galimybę atsiplėšti nuo žemės, pabūti kosmonautais ar įsiropšti į visatą skrodžiantį laivą. „Startum erdvėlaivis“ – pramoga, o kartu ir puikus būdas susimuliuoti tikrovę. Mūsų kurta vieno puslapio svetainė taip pat iš dalies atlieka simuliacinį vaidmenį: ji įrodo, kad norint atrodyti patraukliai bei solidžiai, prieš tai apiplėšti banką – nebūtina.

hermis-mockup

HERMIS

Priešais Jus – troškulį žadinantys mineralinio vandens internetiniai namai. Nors pirmiausia vartotoją pasitinka bendrą įspūdį apie produktą sukuriantis vizualas, kiekvieną dieviškojo „Hermio“ buteliuką individualiai apžiūrėti galite asortimento skiltyje. Sukurta vieno puslapio svetainė, nepavaldi jokiai turinio valdymo sistemai – optimaliausias variantas norint pateikti aiškią bei koncentruotą informaciją.

pusuterasos-teazer

PŪŠŲ TERASOS

Ilgamečiui mūsų klientui „MG Valda“ sukūrėme naują nekilnojamo turto projekto „Pušų terasos“ promo svetainę. Kam to reikia? Promo puslapis skirtas informuoti ir sudominti būsimus klientus, dar net nepradėjus oficialios butų prekybos. Kad dalis vartotojų nori gauti specialius pasiūlymus ir išsirinkti butus patys pirmieji, jau pasitvirtino šio projekto pirmuose dviejuose etapuose.

goo

GO GREEN

Kelių sluoksnių HTML5 pagrindu sukurtą animaciją „digitouch!“ dažnai naudoja kurdami išskirtinius produktų pristatymo puslapius. Šis sulčių gėrimo produkto puslapis, skirtas pasaulinei rinkai – ne išimtis.

2

COCA-COLA

Kalėdos ir „Coca-Cola“ – neišskiriamas, raudona spalva žaižaruojantis tandemas. Šmaikštus, šventiškas animuotas „Kalėdų senelio testas“ vartotojus kvietė ne tik pamatuoti savo išdykėliškumo lygį, bet ir vienu iš duotų komplimentų nudžiuginti savo draugus. Ir pačiam smagu, ir draugai patenkinti, nes maloniai nustebinti. Per šventes džiugesį bei gėrį skleidėme net ir interneto platybėse.

2

DŽIUGAS

Advento kalendorius – vienas labiausiai laukiamų, tačiau palengva iš mados pasitraukiančių šventinių atributų. Sūriui „Džiugas“ sukūrėme tokį, kurio langelius atvertinėjant kasdien galėjai laimėti gardžiausius prizus. Šventiškame kalendoriuje tikrumą bei jaukumą garantavo Kalėdų bei tradicijomis žėrinčio „Džiugo“ sūrio darna. Vos vienas pelės paspaudimas per dieną priartino Jus prie skanesnių švenčių – su sūriu „Džiugas“ kasdien kuriame po stebuklą.

web-kurimas

SVETAINIŲ KŪRIMAS

mobilios

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

reklamines-priemones

REKLAMOS PRIEMONĖS

ecomercia

ELEKTRONINĖ KOMERCIJA

erp

VERSLO VALDYMO SISTEMOS

Domina darbas kartu?

SUSISIEKITE SU MUMIS!